Про нас

ПравдаТУТ Media Group – це сучасна динамічна група компаній, що ставить за мету донесення правди до населення України. Принципи нашої компанії – інформаційно, доступно, актуально. І тільки правда.

Телеканал ПравдаТУТ – це 24 години мовлення на усю територію країни.

Телеканал доступний:

Супутник AMOS 7, частота 12410, поляризація – горизонтальна, символьна швидкість – 20833, FEC – 7/8, MPEG 4;

Цифрове аналогове ефірне мовлення – Київ та Київська область на 56 ТВК (DVB-T) та 27 ТВК (аналогове мовлення);

У пакетах більш як 250 кабельних та 200 IPTV провайдерів по усій країні та закордоном;

В пакетах усіх популярних OTT провайдерів та додатків.

ПравдаТУТ HD – це телебачення високої якості, канал доступний в пакетах кабельних, IPTV та OTT провайдерів. Тричі на день в ефірі телеканалу ПравдаТУТ 30-ти хвилинні випуски новин. Більшість ефіру телеканалу становлять програми власного виробництва:

 

Новини

Щоденні актуальні 15-ти, 30-ти та 45-ти хвилинні випуски про головне в Україні та Світі: свіжі репортажі, гострі розслідування, корисні експерименти та вичерпні коментарі.

Ведучі інформаційних випусків – Анастасія Литвин та Катерина Барчик.

Час виходу в ефір: 6:30; 8:30; 13:30; 15:30; 20:30; 00:00.

Правда тижня

Підсумки найважливіший подій, що трапилися за тиждень в Україні та світі: аналітика топових тем, гострі розслідування та корисні експерименти-поради, що формують загальну інформаційну картину за останні 7 днів.

Ведуча проекту – Анастасія Литвин.

Хронометраж: 60 хв.

Час виходу в ефір: 20:30 (Неділя)

Новини спорту

Щоденні актуальні випуски про головні спортивні події в Україні та Світі.

Хронометраж: 15 хв.

Час виходу в ефір: 8:45 та 21:15.

Погода

Щоденні актуальні прогнози погоди в України та топових містах світу.

Хронометраж: 3 хв.

Спортивна країна

Підсумки найважливіший спортивних подій, що трапилися за тиждень в Україні та світі: аналітика топових тем, цікаві матчі, підсумки змагань, що формують загальну інформаційну картину за останні 7 днів. У кожній програмі – інтерв’ю з відомим українським спортсменом.

Хронометраж: 30 хв.

Час виходу в ефір: 21:30 (Неділя)

Точка Погляду

Щоденний проект, у якому топові теми обговорюють звичайні українці. Роздуми, поради, схвалення і невдоволення звичайних людей на вулиці. У програмі обговорюються теми, з якими зіштовхується просте населення України: соціальні та господарчі проблеми, українська і світова політика, вітчизняна економіка, культура, спорт.

Ведуча – Оксана Руда.

Хронометраж: 15 хв.

Час виходу в ефір: 20:00

Паралелі

Щоденні інтерв’ю з експертами, які дають вичерпні відповіді та пояснення на актуальні теми. Роз’яснення сучасних політичних та економічних тем, аналіз українських реформ та дій чиновників, обговорення кричущих соціальних проблем.

Ведуча – Дар’я Мезенцева.

Хронометраж: 30 хв.

Час виходу в ефір: 19:30

Принципова Позиція

Щоденні інтерв’ю з експертами, які дають вичерпні відповіді та пояснення на актуальні теми. Роз’яснення сучасних політичних та економічних тем, аналіз українських реформ та дій чиновників, обговорення кричущих соціальних проблем на місцях.

Хронометраж: 10 хв.

Без коментарів

Подія без коментарів, короткий відеоряд – лайф-репортаж про те, що відбувається в Україні та Світі. Популярний формат подачі інформації. До Вашої уваги «чистий» відеоряд та пряма мова «спікерів» без «Зайвий слів».

Хронометраж: 15 хв.

LoungeNews

Щоденні актуальні випуски новин культури та шоу-бізнесу України та Світу. Кіноновинки, закулісся концертів, зйомки кліпів та фотосесії, ексклюзивні інтерв’ю з українськими та світовими музикантами, співаками, акторами, стилістами та моделями. Спеціальна рубрика «LoungeNews КРАСА» розповідає про модні тренди у стилі: макіяж, одяг, взуття, аксесуари від українських та світових стилістів і дизайнерів.

Ведуча – Кристина Солоніна

Хронометраж: 15 хв.

Час виходу в ефір: 19:15

LoungeNews Зірка

Ексклюзивне інтерв’ю із зіркою вітчизняного чи зарубіжного шоу-бізнесу. Обговорення творчості, особистого життя чи хоббі у буденному звичному житті – щиро, без пафосу і сценічного образу.

Хронометраж: 15 хв.

Час виходу в ефір: 19:15 (П’ятнця)

Україна щодня. Історія

Цикл програм «Україна щодня. Історія» – це унікальний довідник усіх важливих подій кожного дня, що минув і минає. Найважливіші історичні події, прив’язані до конкретної дати.

Хронометраж: 5 хв.

Топ 10 вражаючих фактів

Щоденна десятка невідомих, вражаючих чи чудернацьких фактів про абсолютно все, що цікавить людей: історичні події, міфи та легенди, географія, анатомія, медицина, наука, культура та народи.

Хронометраж: 15 хв.

Час виходу в ефір: 13:15; 16:15.

Інспектор нерухомості

Інспекція та ревізія усіх новобудов. Реальна картина якості житла, наявності усіх комунікаційних мереж та дозвільних документів. Перевірка «совісності» забудовника та відгуків від мешканців його житла. Експертна оцінка забудов.

Хронометраж: 15 хв.

Компромат

Програма журналістських розслідувань – шокуючі викриття корупційних дій чиновників та політиків, незаконних дій державних та правоохоронних структур, трата державних коштів та контроль за чесністю електронних торгів. Шокуючі експерименти та перевірки, зйомки прихованими камерами, відверті інтерв’ю інсайдерів.

Хронометраж: 30 хв.

Вектор

Підсумки економічних новин в Україні за тиждень – свіжі репортажі, гострі розслідування, корисні експерименти та вичерпні коментарі, фахова оцінка економічних змін в країні, поява нових брендів на вітчизняному ринку та їх аналіз.

Хронометраж: 30 хв.

Вектор INFO

Щоденні підсумки на прогнози курсу валют, цін на золото, нафту та пальне

Хронометраж: 5 хв.

Україна велична

Показ ландшафтних, архітектурних та культурних «перлин» України, захоплюючі кадри та неформальна зйомка допоможуть з іншої сторони побачити звичні нам історичні надбання.

Хронометраж: 5 хв.

Афіша міста

Огляд культурних актуальних подій міста: концерти, виставки, кінопокази – все те, що допоможе зробити корисних вибір для вашого відпочинку.

Хронометраж: 5 хв.

Західний кордон

Проект «Західний кордон» оприлюднює ексклюзивні деталі роботи прикордонників, затримання організаторів каналу нелегальної міграції, унікальне відео затримань учасників незаконного бізнесу, ексклюзивні матеріали про «роботу» ділків з переправлення вихідців з Азії до Європи.

Хронометраж: 15 хв.

Трибуна

Проект «Трибуна» – це «вільний мікрофон» для звичайного українця, який може висловитись на будь-яку тему, розказати свою проблему чи поставити хвилююче питання чиновникам і політикам. Трибуна «подорожує» містами України, тому кожен українець у конкретний день зможе прийти і відверто сказати про те, що його болить. Проблему і звернення кожного мешканця прес-центр ПравдаТут публікує на Youtube-каналі і передає офіційним журналістським запитом до державних органів чи конкретного посадовця. Усі відповіді на ці запити ми передаватимемо назад українцям.

Хронометраж: 5-15 хв.

Показуй правду

Подія без коментарів, короткий відеоряд – лайф-репортаж, відзнятий телеглядачами ПравдаТут, в якому показується шокуюча та надзвичайна подія, несанкціоновані дії, проблемні ситуації. «Чистий» відеоряд, відзнятий на телефон чи інші гаджети звичайними українцями і показаний в ефірі телеканалу.

Хронометраж: 15 хв.

Соціальний адвокат

Щоденні інтерв’ю з юристами та адвокатами, які дають вичерпні відповіді та пояснення на актуальні юридичні теми, що трапляються у буденному житті кожного. Поради та інструкції з приводу будь-якої правової дії.

Хронометраж: 15 хв.

Твій Лікар

Медична програма про найактуальніші проблеми, пов’язані зі здоров’ям, фахові поради лікарів, презентації медпрепаратів та пристроїв, медичні новинки.

Хронометраж: 15 хв.

Агро INFO

Підсумки новин в агросфері Україні за тиждень – фахові коментарі, презентації пристроїв та нових технологій, поява нових брендів на вітчизняному ринку та їх аналіз. Прогнози в агробізнесі від впливових експертів і поради звичайних фермерів. Обмін досвідом та унікальні досягнення.

Хронометраж: 15 хв.

Точний час

Щоденний точний час в Україні та топових містах світу.

Хронометраж: 3 хв.

ПравдаТУТ Львів – це перший місцевий телеканал, що говорить правду! Регіональний телеканал, що працює за стандартами ПравдаТУТ. Лише правдиві львівські новини, лише актуальні львівські проблеми та події.

ПравдаТУТ Київ – це дрйгий в медіа групі місцевий канал. Покриває Київ та область як в аналоговому ефірі так і в цифрі. Входить в УПП по Києву та області!

Телеканал ПравдаТУТ (ТОВ “Інформаційне агентство “ПРАВДАТУТ”). Інформаційно, доступно, актуально.

 

      

 

 Дивитись телеканал ПравдаТут – супутникове мовлення

Pravdatyt SD – Amos7, 4W, 12410, H, s/r 20833, FEC: 7/8 MP4

Ефірне покриття телеканалу ПравдаТут у Києві та Київській області на 41 ТВК (DVB-T 634 MHz) 

Структура власності

Отримати сигнал національного телеканалу ПравдаТУТ  можна наступним чином:
 • develop@pravdatut.ua
 • Pravdatyt – Amos 7, 12410/H/20833, 7/8, DVB-S/MPEG-4;
 • DVB-T 41 ТВК (DVB-T 634 MHz) – Київ;
 • DVB-T 22 ТВК – Волноваха;
 • IP STB пристрій з нашим програмним забезпеченням;
 • IP стрім.
Отримати сигнал Київського телеканалу ПравдаТУТ Київ  можна наступним чином:
 • develop@pravdatut.ua
 • DVB-T 56 ТВК – Київ;
 • 27 ТВК – Київ;
 • IP STB пристрій з нашим програмним забезпеченням;
 • IP стрім.
Отримати сигнал Львівського телеканалу ПравдаТУТ Львів  можна наступним чином:
 • develop@pravdatut.ua
 • DVB-T2 32 ТВК – Львів;
 • Усі кабельні мережі Львова та області;
 • IP STB пристрій з нашим програмним забезпеченням;
 • IP стрім.
Для отримання STB пристрою або IP стріму звертайтеся, будь ласка, у відділ розповсюдження телеканалу. Контактний тел.: (044) 223 80 30 внутрішній номер 911
Для оформлення договору між ТОВ “ІА”ПРАВДАТУТ” та провайдером зі стандартними умовами, заповнений та підписаний документ висилайте на нашу поштову адресу:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Лесі Українки, 74а, Центральний офіс телеканалу ПравдаТУТ
Завантажити презентацію ПравдаТУТ

Вподобати Правда ТУТ