Операція “Вакцинація” ТОК ШОУ "ПОЛІТИКА БЕЗ ПРАВИЛ"

20:31 22.02.2021

Операція “Вакцинація”. Коронавірус не відступає. На початку пандемії вважалося, що основною групою ризику є саме літні люди. Та з початком цього року статистика кардинально змінилася. Все частіше почали хворіти діти та молодь. COVID-вакцина - саме на неї покладають великі надії у протидії поширенню коронавірусу у всьому світі. Так у січні 2021 року щеплення від Сovid-19 почали робити вже десятки країн, у тому числі Марокко і Албанія, але не Україна. 15 лютого в Україні мала стартувати кампанія імунізації населення. На календарі 18 лютого і жоден українець так досі і не отримав обіцяної вакцини. Зі слів Міністра Охорони Здоров’я Максима Степанова завадила бюрократія і проблеми з логістикою. Тож, якою буде дата першого щеплення – одне з питань для обговорення в студії.
Гості:
Віктор Сердюк — Президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів.
Андрій Скипальський —керівник Українського центру контролю над тютюном, голова правління Центр Громадянського Представництва "Життя".
Олена Бондаренко - громадська діячка та журналістка, народний депутат України 5-го, 6-го та 7-го скликань, обіймала посади 1-го заступника голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, голови підкомітету з питань телебачення та радіомовлення Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації. Член фракції “Партії регіонів” з травня 2006 року.
Андрій Волянський — Лікар-імунолог, доктор медичних наук, завідувач лабораторією імунореабілітології Інституту ім. Мечникова, головний лікар та фундатор приватної клініки "Your Baby - Your Family - Your Lab".

Олександр Лазарєв — Політичний експерт, експерт фонду Костя Бондаренка «Українська політика», а також «незалежного пулу експертів» ІНПОЛІТ.
Катерина Одарченко — Політтехнолог, партнер SIC Group, керівник проектів Інституту демократії і розвитку “PolitA”

LIVE
Заради чого ви готові поступитись частиною своїх прав?
COVID-19 Україна
Хворих: 1 410 061
Нових випадків: 3 261
Одужало: 1 199 229
Померло: 27 204
Протестовано: 7 154 442


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@tut.media

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@tut.media

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@tut.media

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@tut.media
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@tut.media

Іван Гришин
Генеральний директор
i@tut.media
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@tut.media
Профіль Facebook