Детектив НАБУ розповів про деталі справи Приватбанку (відео)

14:48 23.02.2021

Трьом колишнім високопосадовцям ПАТ КБ «Приватбанк» повідомили про підозру в розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем. Керівник підрозділу детективів НАБУ Олександр Скомаров розповів про деталі справи.

Скомаров зазначив, що наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу колишньому заступнику голови правління Приватбанку Володимиру Яценку, якого звинувачують у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України. Досудове розслідування в цьому кримінальному провадженні триває.

«Ще є значна кількість епізодів злочинної діяльності, яка перевіряється детективами. Здійснюється збір доказів, виконання запитів про міжнародну правову допомогу в різних державах світу. Працюватимемо далі», – сказав Скомаров.

Детективи НАБУ збиратимуть докази і в разі їхньої достатності повідомлятимуть про нові підозри. «Можливо, за новими епізодами злочинної діяльності», – додав Скомаров.

Нагадаємо, вручили підозру у справі Приватбанку екскерівниці одного з підрозділів Олені Бичихіній. Також колишньому голові правління Приватбанку Олександру Дубілету.

Напередодні стало відомо, що Венедіктова підписала підозру найближчому співробітникові та фінансовому менеджеру олігарха Ігоря Коломойського Володимиру Яценку, а при спробі вилетіти з країни Ситник і «Украерорух» примусово повернули літак із підозрюваним у Бориспіль. НАБУ показало, як відбувалося затримання Яценка.

Генеральна прокурорка пояснила, чому затримали Яценка. Згодом Венедіктова прокоментувала підозри в гучній справі Приватбанку, і також порадила «приготуватися» тим злочинцям, до яких ще не дісталися правоохоронці.

LIVE
Чи досягнув Майдан 2014 року своєї мети?
20 лютого — День пам’яті Героїв Небесної Сотні
COVID-19 Україна
Хворих: 1 333 844
Нових випадків: 8 003
Одужало: 1 163 555
Померло: 25 742
Протестовано: 6 845 974


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@tut.media

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@tut.media

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@tut.media

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@tut.media
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@tut.media

Іван Гришин
Генеральний директор
i@tut.media
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
Профіль Facebook