«Нафтогаз» готовий зберігати арештовану «трубу Медведчука»

15:27 23.02.2021

НАК «Нафтогаз України» як єдиний акціонер АТ «Укртранснафти» надала товариству дозвіл на прийняття нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок» на тимчасове зберігання без права користування. Про це йдеться в рішенні акціонера, опублікованому на сайті Укртранснафти.

У документі йдеться про те, що Нафтогаз надає «Укртранснафті» згоду на прийняття на тимчасове відповідальне зберігання без права користування арештованого майна афілійованої з Віктором Медведчуком «Прикарпатзахідтранс». Умова для прийняття – компенсація витрати Укртранснафті за рахунок держави.

Йдеться про частину нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок». Витрати на утримання майна в Нафтогазі оцінили обсягом у 200 мільйонів гривень. Під час внесення змін до фінплану товариства ці витрати також врахують.

Наразі на «Прикарпатзахідтранс» не були накладені санкції. Повернення нафтопродуктопроводу у власність держави Україна має відбутися на підставі окремого рішення Ради нацбезпеки. Раніше РНБО доручила правоохоронцям встановити, як частина нафтопроводу опинилася в приватних руках та повернути його в державну власність.

Водночас, Кабмін повинен визначити, кому віддати відібране в структур Медведчука майно. За даними ЗМІ, обговорюються два сценарії: управляти трубопроводами будуть або державна «Укртранснафта», або Міністерство внутрішніх справ.

Територією України проходить 1433 км нафтопродуктопроводу. Наразі «Нафтопровід Медведчука» не збирається припиняти роботу.

LIVE
Чи досягнув Майдан 2014 року своєї мети?
20 лютого — День пам’яті Героїв Небесної Сотні
COVID-19 Україна
Хворих: 1 333 844
Нових випадків: 8 003
Одужало: 1 163 555
Померло: 25 742
Протестовано: 6 845 974


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@tut.media

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@tut.media

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@tut.media

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@tut.media
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@tut.media

Іван Гришин
Генеральний директор
i@tut.media
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
Профіль Facebook