Новини

270 юних геніїв отримали стипендію Президента України


Переможниця конкурсу Малої Академії Наук Яна розробила робота, якого можна використовувати у різних галузях. Працювала над ним майже півтора року.
Данило Семерак уже втретє бере участь в конкурсі. Останній його винахід – індустріальний робот наразі він є прототипом та може піднімати вагу до 2х кілограм.
Всеволод – входить до десятки лідерів найкращих математиків. Вже два роки поспіль отримує президентську стипендію.
Наймолодший учасник конкурсу – Юрій. Перемогу отримав за винахід тепло акумулятора, що працює на основі глауберової солі.
Молоді науковці активну проводять наукову діяльність, працюють над серйозними проектами, розповідає Станіслав Довгий. Цьогоріч отримувати стипендію у конкурсі Малої академії наук будуть лише 120 дітей, але достойних нагороди в рази більше.
Президентська стипендія, це спосіб заохотити талановиту молодь вчитися та працювати в Укаїні. До того ж нещодавно Мала академія наук отримала статус центру ЮНЕСКО.
Цьогоріч розмір стипендії зріс до двох тисяч 200 грн. Цю нагороду 270 школярів вибороли з майже 4 мільйонів конкурентів. Серед новоспечених стипендіатів – 150 переможців учнівських олімпіад та 120 учнів МАНу.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ