Новини

Безсоння – одне з найрозповсюджуваніших захворювань 21 століття


Численні стреси, вживання ліків, шкідливі звички та хвороби – причин безсоння існує безліч
Якщо не намагатися його зупинити, безсоння може перейти в хронічну форму у вигляді неврологічних розладів та паталогій внутрішніх органів.
 
Медична статистика свідчить, приблизно 45%  дорослих людей скаржаться на регулярні розлади сну. А до двадцяти відсотків з них – навіть потребують медичної допомоги.
 
 
 
Гормон, що бореться зі стресом, мелатонін, виробляється тільки під час сну – пояснює інструктор з йоги  –  Оксана Степанчук. Тому безсоння негативно впливає на абсолютно усі сфери життєдіяльності: самопочуття, працездатність та зовнішній вигляд.
 
Дуже важливо дати своєму мозкові відпочивати з 22-ої вечора до 2 години ночі. Особливо це стосується людей, котрі допізна сидять у соцмережах, затримуються на роботі або працюють позмінно. Тим, хто страждає на порушення сну, радять максимально абстрагуватись від інформації. Експерти радять для повного розслаблення відволікатися та проводити зміну діяльності. Після інтелектуальної праці – займатися активним відпочинком, та навпаки, після фізичної роботи – відпочивати пасивно.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ