Новини

Верняєв приніс Україні друге срібло


Україна завоювала другу срібну нагороду на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро
Її нашій країні приніс Олег Верняєв, який став другим в особистому багатоборстві.
Верняєв дуже добре виступив в перших трьох видах, які не входять до переліку його улюблених. У вільних вправах Олег отримав оцінку 15.033, на кільцях – 15.300, а на коні, який підвів його на чемпіонаті світу в Глазго, – 15.533. Українець захопив лідерство ще перед своїми коронними видами – опорним стрибком і брусами. Із сумою 45.866 наш гімнаст випереджав чинного чемпіона світу та олімпійського чемпіона японця Утімура Кохей на 0.467 бала.
 
 
 
Не підвели Верняєва опорний стрибок (15.500) і паралельні бруси, які в 2014-му принесли йому золото чемпіонату світу. За бруси судді поставили українцеві 16.100, що дозволило Олегу ще більше відірватися від японця. Перед поперечиною, яка є «коронкою» Утімура, перевага українця становила 0.901 бала.
 
 
На останньому снаряді Олег не зміг виступити краще … Японцеві судді поставили 15.800, а Верняєву рівно на бал менше, залишивши нашого спортсмена зі сріблом. Українець, який не допустив видимих помилок на останньому снаряді, програв Уяпонцеві всього одну десяту бала!
 
 

Зазначимо, що бронзову нагороду завоював британець Макс Уитлок, який у змаганні за третє місце випередив росіянина Давида Білявського.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ