Siemens запустить в Британії масове виробництво водневих автомобілів нова енергія

20:24 23.02.2021

Німецький конгломерат Siemens, що працює в області електротехніки, електроніки, енергетичного устаткування і транспорту, у співпраці з британським стартапом Riversimple запустить масове виробництво декількох моделей автомобілів на водневих паливних елементах, – повідомляють Elektrovesti.

Підрозділ Siemens UK профінансує будівництво двох нових підприємств на території Великобританії, кожне з яких буде виробляти по 5 тис водневих автомобілів в рік.

Спочатку Riversimple отримає необхідні ресурси для масового виробництва двомісного купе Rasa, яке запустять в 2023 році, а потім для водневого фургона, який будуть випускати з 2026 року. У довгостроковій перспективі, до 2032 року, Riversimple планує надати клієнтам в лізинг 180 тис водневих автомобілів.

Компанія Riversimple була заснована в 2007 році і розробила свій перший водневий автомобіль більш десяти років тому. Однак компанії не вдавалося вийти на масовий ринок через обмежений виробництва – максимальний обсяг поставок обмежувався 5 тис моделями Rasa в рік. Тепер Siemens UK дозволить Riversimple збільшити швидкість виготовлення автомобілів в три рази і створити 220 нових робочих місць.

«Siemens розділяє нашу пристрасть до водневої економіки замкнутого циклу. Вони мають великий досвід в сфері технологічного програмного забезпечення і моделювання заводів, а також фінансування технологічного сектора», – заявив керуючий директор Riversimple Хьюго Спауерс.

Одночасно з анонсом угоди з Siemens, Riversimple також оголосила нову мету – залучити $200 млн протягом трьох років. Ці кошти підуть на фінансування інноваційних розробок компанії.

LIVE
Заради чого ви готові поступитись частиною своїх прав?
COVID-19 Україна
Хворих: 1 406 800
Нових випадків: 5 572
Одужало: 1 198 254
Померло: 27 128
Протестовано: 7 141 341


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 (багатоканальний)
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@tut.media

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@tut.media

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@tut.media

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@tut.media
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@tut.media

Іван Гришин
Генеральний директор
i@tut.media
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@tut.media
Профіль Facebook