Новини

Рейтинг цін на неруїомість

Агентство “Найт Френк” опублікувало свій рейтинг міст світу з найвищими цінами на нерухомість за третій квартал 2016 року

У рейтингу показано, що незважаючи на підвищення цін на нерухомість в 37 містах (які брали участь в дослідженні) в середньому на 3,8%, у багатьох містах зростання цін на нерухомість класу люкс сповільнилося в порівнянні з попереднім кварталом. На нерухомість класу люкс припадає 5% від ринку нерухомості кожного міста. Це обумовлено різними факторами, включаючи додаткові податки на нерухомість, загальнонаціональні вироби та скасування податкових пільг для іноземних покупців. Давайте подивимося на міста, які зайняли високі позиції в рейтингу, за відсотками зростання цін на нерухомість класу люкс за останній 12-місячний період:
На 9 місці опинився Сідней  Австралія: 
Ринок розкішної нерухомості в найбільшому місті Австралії тримається на плаву завдяки обмеженому пропозицією. В Knight Frank заявляють, що повільні темпи зростання в цьому сегменті за останні три місяці викликані введенням в місті нового податку на нерухомість. Новий Південний Уельс, штат Австралії, в якому розташований Сідней, в червні ввів додатковий 4% гербовий збір для іноземних покупців.
 
8 місце отримав Кейптаун, Африка
Особливості розташування Кейптауна між береговою лінією і горами значно обмежують можливості розширення міста, населення якого постійно збільшується за рахунок припливу молодих робітників. А це, в свою чергу, викликає зростання попиту на житло. 
Особливості розташування Кейптауна між береговою лінією і горами значно обмежують можливості розширення міста, населення якого постійно збільшується за рахунок припливу молодих робітників. А це, в свою чергу, викликає зростання попиту на житло.
 
7 місце посіло Токіо, Японія 
Йдеться про розквіт ринку нерухомості Токіо. Підкреслюється, що ослаблення японської ієни і відносна дешевизна житла в Токіо, в порівнянні з іншими великими містами світу, викликали приплив інвестицій в місто, як з території Японії, так і з-за кордону. 
 6 місце Мельбурн, Австралія 
Багаті іноземці, Китаю, викликають попит на житло високого класу в цьому австралійському місті.
5 місце Тороното, Канада 
Іноземні інвестиції і відносно низький курс канадського долара викликали різке зростання цін на житло в найбільших містах Канади протягом останніх років. За останні три місяці темпи 3-місячного зростання сповільнилися, однак за 12-місячний період цей показник зріс на 12%.
4 місце Ганчжоу, Китай
Ціни на нерухомість класу люкс в третьому найбільшому місті Китаю виросли на 6,9% за останній квартал. Це потужний транспортний і торговий центр країни.
 
 
3 місце Сеул, Південна Корея
Ціни на нерухомість в південнокорейській столиці неухильно ростуть з 1970-х, коли уряд перетворив рисові поля на південь від міста в сучасний житловий район. Ціни на житло виросли в цьому місті на 8.2% за останній квартал, що є найвищим показником в нашому рейтингу.
2 місце  Шанхай,Китай
Населення найбільшого міста східного Китаю зросла з 13 мільйонів у 1995 році до 24 мільйонів у 2015 році, обумовлюючи високий попит на житло. Активність ринку також підживлюється завдяки притоку висококваліфікованих робітників, які в останні роки переїжджають в Китай.
1 почесне місце зайняв Ванкувер, Китай 
Місто з населенням трохи більш як 600 000 жителів є дуже популярним серед китайських інвесторів. У серпні провінція Британська Колумбія ввела суперечливий збір на придбання іноземними покупцями житла в Ванкувері і передмістях для вирішення проблеми зростання цін. 
Подібна ситуація склалася і в Україні. За останні півроку медіанна ціна на квадратні метри в споруджуваних будинках Києва знизилася на 0,14% (в гривнях). Вторинний ринок також знижує свою вартість квартир (за півроку ціни в столиці знизилися на 3,79%), і це не додає можливості зростання в ціні для нових будинків, відмічають експерти.
За останні два роки українські аналітики ринку нерухомості кажуть, що настало чергове “дно” вартості квартир, і дешевше вже не буде. Ми, на підставі щоденного моніторингу, припускаємо, що в зв’язку з постійно виникаючими скандальними будівництвамитз зубожінням українського народу і з економічною ситуацією в Україні – не варто найближчим часом очікувати підвищення вартості квадратних метрів (в доларовому еквіваленті) на ринку новобудов, і це підтверджує наша статистика цін”, – пояснюють експерти.

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ