Новини

Шлях України до Євросоюзу


Україна вже виконала всі вимоги Європи на шляху до євроінтеграції. Але покращення і зустрічних дій зі сторони союзників люди і досі не побачили

Як виявляється насправді не такий вже легкий шлях до європейського життя. В Україні так і залишились стара проблема – корумпована політична система. Представники Євросоюзу лише обіцяють українцям світле майбутнє, та не виконують, списуючи це на свої внутрішні проблеми і вигадують для України нові завдання. За три роки після революції так і не була втілена в життя Угода про асоціацією і не був введений безвізовий режим між Євросоюзом та нашою державою.
Зі слів експертів все ж таки за 3 роки є прогрес. Україна потихеньку вибирається з кризи, але щоб закріпити цей результат потрібен стрімкий розвиток економіки і її детінізація. Тільки в такому випадку країна зможе розрахуватися з боргами. З безвізовим режимом складається інша ситуація. Експерти певні, що Україна отримає його але не раніше 2017. В цьому році країна навряд чи його побачить. Нагадаємо, приблизно місяць тому президент України Петро Порошенко запевняв, що документи відносно надання безвізового режиму будуть підписані до 24 листопада 2016 року. 
 
<
Як каже Руслан Бортнік не все так погано, як здається на перший погляд. Події на євромайдані зіграли велику соціальну роль. Вдалося досягнути більш активної участі громадян в суспільних та воєнних процесах. Також є ще одна світла сторона медалі. Завдяки прийнятим реформам і нововведенням в Україна вже з’являються європейські стандарти життя і культура.
Тож майбутні політичні прогнози розділились 50 на 50. З одного боку Україна пережила дефолт і отримає безвізовий режим. З іншої сторони економічна криза нікуди не зникла. І у нової влади попереду дуже багато роботи на покращення життя українців.

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ