Новини

Ярмарок громадських проектів по-київськи


У Києві провели ярмарок громадських проектів

Користь для суспільства та відповідність вибраній галузі. Саме за такими критеріями було проведено ярмарок громадських проектів, розроблений киянами. Загалом на розгляд було представлено 321 проект у різних сферах та галузях життя.
 
Розробки були представлені у сфері освіти, спорту та науки. За словами представників проектів, такі ярмарки є дуже доцільними, оскільки допомагають краще зрозуміти потреби суспільства та вибрати з них пріоритетні.
Представлені були і рятувальні проекти. Самі ж рятувальники працюють уже 2 роки. Спочатку це здійснювалося на волонтерських засадах, проте вже рік працівники мають змогу влаштуватись офіційно. Однак, аби робота була більш ефективною, необхідно залучити кошти для будівництва клубу рятувальників та оновити рятувальну техніку.
За статистикою лідером з подання проектів став Дніпровський район, почесне друге місце посів Дарницький район, третє місце за Голосіївськимрайоном, четверте віддали Оболонському. За структурою бюджету було подано 10 проектів до 100 тис.грн, 98 проектів- обсягом від ста до п’ятисот тис.грн та 213- від п’ятисот до одного мільйона гривень. Наразі найкращі проекти,  які буде обрано за допомогою електронного голосування, розглядатимуться державою та протягом 2017 року будуть реалізовані.

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ