Новини

Що чекає економіку України у 2017 році?


Економічний спад довжиною в вісім років. Аби люди відчули помітний результат щороку економіка країни має зростати на 5-7% . Минулий рік став переломним для українців. Вперше за декілька років Україна показала хоч і не значне, але зростання

Темпи економічного зростання в 3% на думку фахівців занадто оптимістичні. Цифра в 2% для України більш реальна. ВВП в 2% на думку експертів це вже великий успіх.  Прогноз курсу після націоналізації Приват Банку не втішний. Діра в 105 млн грн буде покрита за рахунок друкарського верстату. Дотримана класична українська тактика – за все платять люди. Також прогнозується сотні банкрутств середнього і малого бізнесу. В економічному прогнозі на 2017 рік також є позитивна сторона.
 
<
Якщо порівнювати 2015 та 2016 роки – країна вийшла з економічного спаду. Результат є хоч і не значущий. Інакше кажучи країна в 16-му році вийшла в нуль. Прогнозують, цьогоріч варто очікувати покращення умов торгівлі, ціни на нафту стабілізуються, а сільське господарство зросте. Експерти запевняють майже щоквартально уряд буде вимушений вносити серйозні правки. 
Спеціалісти зазначають, середня зарплатня зросте разом з цінами. До того ж, Україна завершує етап очищення банківської системи і політика центрального банку стає м’якшою, знижується основна облікова ставка Нацбанку. Це може пожвавити кредитування, без якого економіка рости не може. Українці розділились на дві категорії – одні  сподіваються на економічне зростання, інші запевняють, що краще вже не буде.

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ