Новини

Пенсійна реформа

Пенсійна система України не відповідає викликам сучасності. Її необхідно терміново реформувати

Відповідну заяву зробив голова місії МВФ в Україні. За його словами наша держава залишається однією з останніх країн у Європі, якій необхідно вирішити це питання.
Посадовець додав, що українці виходять на пенсію в середньому набагато раніше, ніж люди в інших країнах. В середньому чоловіки виходять на пенсію в 58 років, а жінки- трохи менше 56 років. Як результат в Україні налічується понад 12 млн пенсіонерів. А це близько 30% населення.
 
<
Згідно з меморандумом МВФ, закон про пенсійну реформу повинен бути прийнятий Верховною Радою до кінця квітня поточного року. Враховуючи, що пленарні засідання в парламенті не передбачені до 16 травня, це зробити не вдасться. Ми вирішили запитати, як же містяни відносяться до оновлення реформи.
Нещодавно, Прем’єр-міністр України, Володимир Гройсман на своїй сторінці у фейсбук анонсував пенсійну реформу. Її запуск планується з жовтня місяця цього року. Міністр запевнив, що пенсійний вік не продовжиться, а самі виплати збільшаться на 500 гривень. Проте, МВФ в ході переговорів з українськими чиновниками наполягав на підвищенні пенсійного віку, зокрема, до 63 років.

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ