Новини

Номінанти української кінопремії «Золота Дзиґа»

Після затяжної кризи, український кінематограф все ж таки оговтався і стрімко набирає обертів, з кожним роком все більше вітчизняних стрічок гідно представляють нашу державу за кордоном

Нарешті і в Україні створили першу серйозну кінопремію – «Золота Дзиґа» , яка дасть можливість як молодим, так і вже відомим артистам гучно заявити про себе та свій талант. Українська кіноакадемія вже об’явила номінантів на першу національну кінопремію.
 
Лідерами в кількості номінацій стали дві стрічки : одна з яких – «Гніздо горлиці». В основу сюжету полягла типова історія української жінки-заробітчанки, що покинула рідну Буковину та сім’ю і влаштувалася наймичкою у заможних італійців, аби назбирати кошти на новий будинок. Далі події розвиваються стрімко та досить непередбачувано. Дар’я – головна героїня зав’язує стосунки з господарем дому – розведеним адвокатом, в серйозність намірів якого повірити важко.
 
 
На батьківщині жінки все теж не просто: чоловік-нероба, заливає свою безпорадність оковитою. Гроші, що висилає головна героїня швидко закінчуються, та ще й на додачу виникають проблеми з донькою-студенткою. Протягом перегляду стрічка змушує глядача переживати усю палітру емоцій, що доводиться відчувати головній героїні. Безперечно, саме геніальна гра акторів – Рими Зюбіної, Віталія Линецького та інших допомагає поринути у ситуацію, що відбувається на екрані «з головою». Тож за якісний український кіно-продукт можна щиро подякувати режисеру Тарасу Ткаченку.
Ще одна захоплююча стрічка з досить неординарним сюжетом вже встигла прославитись за кордоном, і навіть удостоїлась престижної англійської нагороди. Фільм під назвою «Моя бабуся Фанні Каплан» поєднує у собі відразу три жанри – біографія, мелодрама та історична документалістика. Тож навіть цей факт не може не викликати цікавості у поціновувачів якісного кіно. В основу сюжету полягла трагічна історія однієї жінки, що жила на початку 20-ого століття. Нині не відомо чи існувала Пані Каплан насправді, та ім’я героїні досі оповито загадковими таємницями. 
Історія життя Фейги Ройтблат-Каплан дуже заплутана. У 1905 році в Одесі вона зустріла Віктора Гарського. Їй було усього 15. Та наміри дорослого чоловіка були не досить чистими і він вправно користувався неповнолітньою у своїх політичних цілях. У результаті небезпечного зв’язку молода жінка переживає десятирічну каторгу і частково втрачає зір. Та на цьому трагічні події не завершуються. Доля підготувала ще один сильний удар для Пані Каплан – цього разу жінку судять за вбивство.
Неперевершена гра акторів, геніальна постановка режисерів та інтригуючий сюжет тримає глядача в напрузі протягом усього перегляду. Тож не позбавляйте себе можливості насолодитись якісним, а головне вітчизняним кінопродуктом, яким на справді можна пишатись.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ