Новини

Magic Woman здивував обкладинкою


Новий глянець Magic Woman успішно довів, що мистецтво та живопис залишаються цікавими для сучасного українця і розмістив на обкладинці не фото зірки чи моделі, а картину маслом

Фешн-обкладинка, відверті інтерв’ю селебрітіс та актуальні б’юті-поради – це все що зазвичай можна зустріти на сторінках сучасного глянцю. Та це не завжди те, чого насправді потребує розвинена українська жінка. Сьогодні, краса та стиль – це не тільки зовнішній стан, але і внутрішній. Важливо бути у цілковитій гармонії із собою та оточенням, розбиратись в мистецтві, культурі, екології та історії – так вважають засновники журналу Magic Woman.
На честь презентації першого номеру, творці журналу організували виставку картин та провели конкурс серед молодих художників на кращу композицію, аби потім розмістити її на обкладинці. Як виникла така ідея, нам розповіла директор нового глянцю.
 
Взяти участь у конкурсі зголосилось безліч талановитих художниць. Вони залюбки представили свої шедеври на виставці та розповіли про філософський підтекст картин. Тож маємо можливість познайомитись з сучасним мистецтвом поближче.
Директор журналу Анастасія Горецька зізнається – обрати найкращу картину було досить складно. Та все ж з усіх представлених шедеврів, обрали особливий – на ньому зображено жінку у вінку. Чому саме ця картина удостоїлась обкладинки журналу ми дізнались з перших вуст.
Як бачимо, сучасне мистецтво в Україні стрімко розвивається і користується не аби якою популярністю. Тож якщо ви й досі не розбираєтесь в українському живописі, не знехтуйте нагодою відвідати найближчу галерею.

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ