Новини

Ритуальні послуги у Львові можуть подорожчати


У Львівській мерії затвердили нові тарифи на поховання, вартість усіх ритуальних послуг зросла приблизно на 12%

Одне поховання коштуватиме близько двох з половиною тисяч гривень. А от ціна на процесію залежатиме й від атрибутів. До прикладу, найдешевший вінок зараз коштує від ста до півтори сотні гривень. Тарифи на поховання збільшили.
 
Як пояснили у комунальному підприємстві «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг»  такі заходи були необхідні для того, аби працівникам було з чого платити заробітну плату. 
 
Директор ЛКП «Виробничо –реставраційний комбінат» Василь Глова запевняє: ціни змінилися не суттєво. Підвищення тарифів на 10-11% пов`язані із підвищенням мінімальної заробітної плати. Ціна труни формується ще й від матеріалів, це в основному дошка, паливо і тому з ростом цін на матеріали собівартість продуктів зростає теж. Аби викопати яму та замовити катафалк, слід викласти близько ста п`ятдесяти гривень. Далі ціна залежатиме від побажання родичів померлого. 
У салоні ритуальних послуг кажуть: провести поховання можна й дешевше. За умови якщо брати доступніші труни та вінки. Проте на високу якість у такому разі чекати не варто.
Збільшення тарифів на поховання для Львівської мерії вже стає традицією. Адже востаннє розцінки змінювали минулого року.

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ