Новини

На Київщині з’явиться «Оксфорд»


Професори з Оксфорду, сучасні лабораторії та європейська програма навчання, і все це – в Ірпені, вже восени тут розпочне роботу ліцей інноваційних технологій

У місті Ірпінь з нового навчального року розпочне роботу ліцей, в якому учні старших класів отримають можливість здобувати освіту за новітньою програмою. Аби навчання було справді європейським – керівники освітнього закладу запросили професора з Оксфордського університету.
 
Саме він має натренувати українських вчителів працювати за новою, британською програмою. У місцевому управлінні освіти кажуть: нововведення є незвичним для України, тож очікують, що такий експеримент стане лише початком реформування освітньої системи країни. 
 
Навчання в такому ліцеї буде небезкоштовним і обійдеться батькам учнів у вісім тисяч гривень на місяць. Та для дітей, які мешкають в Ірпені, діятиме 50-ти відсоткова знижка. До того ж, найстаранніших ліцеїстів заохочуватимуть додатковими пільгами. 
Здобувати освіту за найсучаснішою програмою зможуть 180 учнів. А сам навчальний процес передбачає збільшення практичних занять у лабораторіях. На теорію і ведення конспектів діти витрачатимуть лише 20% часу. До речі, 10 червня в ліцеї відбудеться день відкритих дверей. 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ