Новини

Як визначити фальшиві купюри

Злодії вигадують нові методи підробки купюр, вдосконалюється й система   виявлення шахраїв 

Підроблені банкноти  вже давно не є чимось новим. Усім відомі сувенірні не справжні купюри різних номіналів. Проте деякі намагаються видати фіктивні гроші за справжні. Однак, відрізнити фальшиву банкноту можна за деякими стандартними ознаками
Маючи під рукою доступ до інтернету, можна ознайомитися більш детальніше з тим, як має виглядати справжня банкнота. Документ ознаки платіжності засвідчує, що еталоном є опис, який розміщений на офіційному веб-сайті національного банку. 
Першим аспектом є водяний знак, який при розгляданні купюри проти світла стає багатотоновим. Другий пункт – занурена в товщу паперу полімерна захисна стрічка з позитивними і негативними мікротекстами. Третє – це частково введена в товщу банкноти темно-сіра стрічка з кінематичним ефектом. Четвертим елементом стає зображення розгорнутої книги. Також у пунктах зазначаються мікротексти, наскрізні елементи та латентні зображення. При підозрі фальсифікації купюри, її треба віднести до відділення банку.
 
За результатами цих безкоштовних досліджень, клієнту відшкодовується відповідна сума грошових знаків, визнаних справжніми і платіжними. Підроблені банкноти вилучаються без відшкодування їх вартості та в установленому порядку передаються представникам Національної поліції України для розслідування.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ