Новини

Сміттєва проблема Львова


У Львові вже майже рік не можуть вирішити сміттєву проблему, непотріб з міста не вивозять тижнями, а перевізники знаходять цьому сміховинні виправдання

Так, в одному з районів Львова відходи не забирають через… застарілу модель сміттєвих контейнерів. Тож, аби сміття нарешті вивезли, людям пропонують за свої гроші купити нові баки. Сміттєзвалище під вікнами. Такі реалії невдовзі чекають на мешканців будинку по вулиці Широкій, 85. Адже перевізник з якими уклали договір тепер вивозити непотріб відмовляється. Мешканці цього будинку скаржаться, адже з кожним днем сміття стає дедалі більше.
Голова ОСББ засмучена, адже допомоги їй шукати немає де. Ще на початку місто обіцяло усіляко підтримувати об’єднання. А коли мешканці стикнулися із проблемами, то залишилися з ними сам-на-сам. Мешканці будинку кажуть, потрібну суму з будинку швидко зібрати не можуть. А поки з’являться кошти, територія поблизу будинків перетвориться на сміттєзвалище. Лише один контейнер європейського стандарту коштує близько восьми тисяч гривень. А таких треба щонайменше чотири.
 
Працівники «Львівспецкомунтрансу» кажуть: мешканцям потрібно або шукати інших перевізників, або ж власноруч закупити контейнери. Переконують: хотіли б й надалі співпрацювати з ОСББ, проте нова техніка не дозволяє. Згодом працівники «Львівспецкомунтрансу» пообіцяли, що до кінця місяця мають закупити нові контейнери, та порадили ОСББ знову звернутися аби отримати їх в оренду. 

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ