Новини

«Астана» посідає два перших місця на «Турі Альп»


Відважна атака на спуску на заключних трьох кілометрах дистанції першого етапу «Альпійського Туру» принесла красиву перемогу іспанцеві Пельйо Більбао. Гонщик казахстанської команди «Астана» входив до групи лідерів, яка утворилася на фінальній частині останнього підйому дня Серрада. Коли група почала спуск до фінішу, першим спробував атакувати Міґель Анхель Лопес, але пізніше потужний ривок зробив Більбао, якому вдалося здобути невелику перевагу й утримати її до фінішу.

Перший етап «Альпійського Туру» стартував в Арко, а фінішував через 134,6 кілометра у Фольґарії. На дистанції розташовувалися два складних підйоми. Група з 9-ти учасників виїхала у відрив уже на перших кілометрах дистанції. П’ять гонщиків «Астани» впевнено зберігали свої позиції серед лідерів на підйомі Серрада. Незважаючи на нові атаки ближче до вершини, нікому із суперників не вдавалось отримати серйозну перевагу, поки вперед не вийшов Пельйо Більбао. Потужний ривок гонщика виявився успішним, принісши йому не тільки перемогу на етапі, але і майку лідера загального заліку.

Друге місце посів товариш по команді Більбао Луїс Леон Санчес, програвши переможцю шість секунд. Третім на етапі став колумбієць Іван Раміро Соуса. За підсумками першого етапу, Пельйо Більбао лідирує в загальному заліку з перевагою в 10 секунд над Санчесом і 12 секунд над Соусою.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ