Новини

Бразилія програє вдома вперше за 8 років

Ліга націй офіційно стартувала серед жіночих волейбольних збірних. У матчі-відкритті в Баруері команда Німеччини переграла Бразилію. Для «жовто-зелених» ця домашня поразка стала першою з 2010-го року.  Німкені змогли «зруйнувати» домашню фортецю бразилійок, здолавши їх із рахунком 3:1. Господарки почали потужно, вигравши сет 25:15. Однак збірна Німеччини зуміла переломити хід поєдинку, взявши гору в наступних партіях — 22:25 18:25 20:25.

Лідерка німкень Луїза Ліппман набрала 18 очок, але найрезультативнішою стала Марен Брінкер Фромм із 20-ма балами. У господарок 16 пунктів заробила Тандара Кайксета, а Друссіла Фелікс Коста принесла бразилійкам 14 очок. Відзначимо, що Бразилія не програвала у важливих поєдинках 21 матч. Востаннє це сталося в чвертьфіналі Олімпіади в Ріо в 2016 році.