Новини

«Чивітанова» на тай-сеті перемогла «Заксу»

«Лубе Чивітанова» у драматичному поєдинку вирвала перемогу над чемпіоном Польщі «Заксою» у другому турі клубного чемпіонату світу. Господарі змагань взяли перший і третій сет 25:23, однак програли у другому й четвертому також з однаковим рахунком 21:25. На тай-сеті розгорнулася запекла боротьба. «Закса» змогла здобути два брейкових очка до технічного тайм-аута. Проте потім за справу взялися болгарський діагональний Цветан Соколов, який приніс «Чивітанові» три бали поспіль, а затим і Тейлор Сандер, забезпечивши перевагу завдяки ейсу. «Лубе» вийшла на матч-бол за рахунку 14:12, проте Хуанторена схибив на подачі, а потім Лукаш Вішнєвскі скористався помилкою італійців на прийомі. Серію невдалих подач компенсувала вдала атака «Чивітанови». За рахунку 16:16 Соколов вкотре вдало завершив удар з другої лінії. Подача Сандера вибила поляків з прийому, а скидка Крістенсена поставила крапку у цій виставі. «Лубе» здобула другу перемогу на турнірі та гарантувала собі місце у півфіналі.