Новини

Данці дивитимуться Елвіса по телевізору

На Чемпіонаті світу з хокею в Данії завершилися останні вирішальні матчі групового раунду. У вісімці «В» зустрічалися фаворити: Фінляндія та США. Матч стартував з атак американської збірної. Уже на п’ятій хвилині нападник Браян Ґіббонс мав прекрасний шанс відкрити рахунок, але голкіпер Гаррі Сятері витягнув шайбу з-під поперечини. На це фіни відповіли масованою атакою, яка завершилася курйозним голом Себастьяна Аго у ворота Кейта Кінкейда. А ще через сім хвилин Себастьян знову засмутив воротаря суперника.

Другий період розпочався з обопільних атак. Американці стали діяти активніше, а фіни — грати на контратаках. Одна з них закінчилася взяттям воріт американців. Мікко Рантанену добити шайбу в сітку після помилки Кейта Кінкейда не склало труднощів. Після пропущеної четвертої шайби «зірково-смугасті» розмочили рахунок. Відзначився Патрік Кейн. Та суттєво змінити ситуацію це не допомогло. 6:2 — розгромна перемога фінів над американцями.

У паралельному матчі збірна Латвії завдяки мінімальній перемозі над господаркою змагань, Данією, пробилась у плей-оф Чемпіонату світу. Єдину шайбу в середині першого періоду закинув Андріс Джеріньш. На 10-й хвилині нападник сильним і влучним кидком послав шайбу поміж щитків кіпера данців Фредеріка Андерсена. У другій половині третього періоду збірна Латвії повинна була знімати всі питання про переможця, але швидка контратака три в одного не увінчалася успіхом.  За дві хвилини до фінальної сирени, данці замінили воротаря на шостого польового гравця, однак закинути шайбу у ворота Елвіса Мерзлікіна так і не змогли.  У такий спосіб збірна Латвії посіла четверте місце в групі «В» і вийшла у чвертьфінал, де зіграє зі Швецією. Господарі ж турніру будуть додивлятися змагання по телевізору. Також в 1/4 фіни зіграють зі Швейцарією, США з Чехією, а росіяни у принциповому матчі спробують перемогти збірну Канади.