Новини

«Динамо» взяло реванш у «Вереса» за поразку

Принциповий двобій чи підготовка до «Лаціо»? Поразка «Вересу» двотижневої давнини 1:3 не дозволяла київському «Динамо» розслабитися перед єврокубковим матчем із італійцями. Уболівальники просто не зрозуміли б. На стадіоні їх зібралося трохи більше чотирьох тисяч.

Кияни потужно розпочали перший тайм. Прибравши м’яч під свій контроль, підопічні Олександра Хацкевича почали створювати небезпеку біля воріт його тезки Бандури.

І якщо спочатку Артем Бєсєдін примудрився із трьох метрів влучити в кіпера гостей, то згодом форвард «біло-синіх» зробив усе, щоби Жуніору Мораєсу залишалося тільки підставити ногу ― 1:0.

У заявку «Динамо» на гру навіть не потрапили дискваліфікований на матч із «Лаціо» Денис Гармаш та Євген Хачеріді. Ігрова форма останнього не влаштовує тренерський штаб. А от Віктор Циганков увесь матч просидів на лаві запасних. Лідера команди все-таки вирішили приберегти на четвер.

Відсутність ключового вінгера команди позначилася на якості передач «Динамо». У другому таймі гостроти в діях господарів поля було мало. Розпач уболівальників на стадіоні можна було побачити хіба що після красивого удару «ножицями» Віталія Буяльського — поперечина.

Футболісти з Рівного «прокинулися» тільки наприкінці матчу. Бразильський легіонер «Вереса» Пепі додав «вогню» атакам гостей. І сам міг зрівнювати рахунок, якби з лівої поцілив у дальній від Дениса Бойка кут воріт.

Маючи безсумнівну перевагу протягом усієї гри, останні десять хвилин «динамівці» провели ледь не у своєму штрафному майданчику.

Після матчу наставник киян сказав, що найбільше його турбує гра в середині поля. У поєдинку з «Лаціо», яке більшість своїх атак створює з опорної зони, потрібна буде щільність і компактність. І хоча вибір у білоруського наставника киян невеликий, планку, що піднята в Римі, опускати не можна.