Новини

Ірен Вюст виграла п’яту золоту олімпійську медаль у кар’єрі

У Пхьончхані завершилися змагання гірськолижників у комбінаціях, які переносилися через сильний вітер. Після швидкісного спуску лідирував німець Томас Дрессен. Українець Іван Ковбаснюк став 57-м і в тридцятку спортсменів, які боролися за нагороди, не потрапив. Після суперкомбінації в слаломі ситуація серед лідерів кардинально змінилася, і першим став 28-річний австрієць Марсель Гіршер. Нагадаємо, 4 роки тому в Сочі він завоював срібло в цій же дисципліні. Решту п’єдесталу зайняли французи Алексіс Пінтуро та Віктор Мюффа-Жанде. Нідерландська спортсменка Ірен Вюст виграла «золото» Олімпіади в ковзанярському спорті на дистанції 1500 м. Для Вюст це вже п’ята золота олімпійська медаль у кар’єрі. Голландка стала першою спортсменкою, яка виграла мінімум одну індивідуальну золоту медаль на чотирьох різних зимових Олімпійських Іграх. Також у Пхьончхані був розіграний комплект медалей у сноуборді серед жінок (хаф-пайп). Чемпіонкою стала 17-річна американка Хлоя Кім, «срібло» дісталося китаянці Жіау Лью, а «бронзу» завоювала американка Аріель Ґолд.