Новини

Із затопленої печери в Таїланді врятували вже дві третини дітей


Рятувальники спромоглися вивести із Таїландської печери на поверхню вже дві третини футбольної команди юнаків. Вони були там заблоковані упродовж понад двох тижнів. Повідомляється, перші четверо школярів вийшли з печери ближче до вечора 8 липня. Рятувальники їх проводили складним підземним тунелем, зазначу, що його довжина понад чотири кілометри. Дітей відразу доправили до лікарні. А вже сьогодні, відновивши операцію, рятувальникам вдалося витягти ще чотирьох підлітків.

Повідомляється, що аби почати визволяти їх, треба від 10 до 20 годин для підготовки. За цей час рятувальникам потрібно розмістити на шляху запасні кисневі балони.   12 підлітків застрягли у затопленій печері ще 23 червня. У свою чергу американський підприємець Ілон Маск протестував міні-субмарину, спеціально створену для порятунку цих дітей.

Повідомляється, що апарат зібрали з частин ракети-носія Falcon 9 компанії SpaceX. Через невеликі розміри міні-субмарини, вона легко може проходити через вузькі проходи печери, а триматимати її зможуть двоє водолазів. Вона використовується для перекачування рідкого кисню від Falcon 9.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ