Новини

Канадські вогнеборці передали техніку, спецодяг та матеріальну допомогу львівським колегам


Рік тому делегація канадських вогнеборців відвідала Україну. Гості з Едмонтона були вражені умовами роботи та технічною базою українських рятувальних служб. Адже, вітчизняні пожежні не лише використовували для порятунку людських життів мінімум інвентаря, а й не знали про жодні протипожежні інновації.
Канадські колеги подарували чимало захисного пожежного обладнання, спецодягу, бойового вбрання та пожежних інструментів українським надзвичайникам.
Хоча бойовий одяг, канадського виробництва й виглядає точнісінько як вітчизняний, однак він куди-краще захищає надзвичайника від язиків полум’я.
Співпрацю ініціювала саме львівська громадська організація, яка діє по всьому світі. Саме волонтери столиці Галичини вели перемовини з Канадою, аби закордонні колеги таки передали українцям інноваційну техніку, на яку, на жаль, у нас не передбачено фінансів.
Океаном, в Україну було відправлено сім з половиною тонн вантажу. Матеріально-технічне оснащення отримали Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська області та столиця України.

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ