Новини

Конференція для викладачів з налагодження співпраці з батьками


Самостійно вирішувати проблеми, навчитися витягати користь із досвіду, бути відповідальним громадянином своєї країни школяр може тільки за умови дружньої співпраці між ним і вчителем.

За словами Ірини Ворони, представника Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, сьогоднішній учень потребує більше не вчителя, він потребує друга і партнера. Сучасні досить розумні, досить добре орієнтуються у освітньому просторі і їм просто більше потрібен натхненник.

Однак однієї співпраці між вчителем і учнем для досягнення результатів недостатньо. Також необхідна взаємодії вчителя і батьків.
Поділитися досвідом співпраці з батьківським комітетом цього тижня зібралися представники різних навчальних закладів країни на конференції «Через школу до громади: навчання культурі миру й толерантності для раннього попередження конфліктів».

Під час проведення конференції, викладачі переймали досвід своїх колег через проведення майстер-класів, лекцій та презентацій. У своїх виступах вони наголошували на тому, що батьки готові до співпраці з вчителями. Цього року профільне міністерство внесло чимало реформ у систему освіти. Але учасники конференції впевнені, що поки батьки і вчителі не почнуть співпрацювати – реформа не допоможе.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ