Новини

«Локомотив» на тай-брейку подужав «Барком»

У Львові відбувся третій фінальний матч чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Місцевий «Барком-Кажани» приймав харківський «Локомотив». В  двох попередніх зустрічах фінальної серії в Харкові виграли львівські волейболісти. Для того, щоби вперше в своїй історії стати володарями золотих медалей, «Баркому» залишилося перемогти лише раз. Першу партію львівська команда виграла 25:21. І в другому сеті господарі майданчика довго лідирували в рахунку, аж до результату 19:16 на свою користь. Потім харків’яни почали вдаліше діяти на блоці та завдяки точним атакам не лише наздогнали суперників, а й виграли 25:22.

Упевнені дії в нападі «кажанів» у третьому сеті не дозволили «Локомотиву» здійснити черговий камбек — 25:19. Четверта партія проходила з перемінним успіхом. Зрештою удача усміхнулася харків’янам — 25:23. Доля матчу вирішувалася на тай-брейку. До зміни сторін «Локомотив» був попереду 8:4, і свого шансу виграти матч уже не втратив. 15:9 на користь харків’ян, і рахунок у фінальній серії скоротився до мінімуму.