Новини

Львів’яни повернулись з відомого модельного конкурсу у Туреччині


Плідна праця чарівних та яскравих особистостей і нестримна жага до перемоги. Ось основні засади моделей. Підкорювати світ краси своєю вродою та граційною ходою до Туреччини полетіли львів’яни. І їм це вдалося.
Хлопець, який ще нещодавно разом зі своїм батьком ремонтував автомобілі, привіз до міста Лева головну нагороду конкурсу моделей – гран-прі світу.
Як тільки під час кастингу цей рудоволосий хлопець зростом у 192 сантиметри зробив перший крок на подіумі, Анжела Андрієвська одразу зрозуміла: це саме той шарм, який і потрібен для моделі-переможця.
Попри шалену конкуренцію, переможно вистрілили і наші чарівні дівчата. Прийшовши до модельної студії, Катерина навіть не вміла ефектно ходити на підборах. Однак плідна праця та впевненість у собі дали неймовірний результат. ЇЇ називають, львівською Коко Роша. І не дарма, адже вона завоювала титул континентальної моделі.
Підкорила подіум і Ольга Кусько. Дівчина завоювала перше місце серед усіх моделей з тридцяти трьох країн світу.
Всі моделі в один голос переконують: якби не стиліст, яка є невід’ємною частинкою їхньої команди, вони б не перемогли. Адже саме ця жінка створює для них щораз нові та оригінальні образи.
Загалом за сім днів конкурсу в Туреччині наша команда здобула перемогу у восьми номінаціях. коронували ж чотирьох львівських моделей.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ