Новини

«Маямі» перервав неймовірну серію «Філадельфії»

«Маямі Гіт» на чужому паркеті подужав «Філадельфію Севенті Сіксерс» у другому матчі чвертьфінальної серії Сходу. Вирішальною в зустрічі стала друга чверть, у якій гості обіграли своїх суперників із перевагою в 21 очко, здобувши в підсумку перемогу з рахунком 113:103.

Найрезультативнішим гравцем у складі «Маямі» став Двейн Вейд, на рахунку якого 28 очок і 7 підбирань. Завдяки цьому захисник обійшов легенду «Бостона» Леррі Бьорда та піднявся на 10-е місце в історії НБА за кількістю очок, набраних за кар’єру в плей-оф. Розігрувач господарів Бен Сіммонс відзначився 24-ма очками, 9-ма підбираннями та 8-ма передачами.  У такий спосіб «Гіт» зрівняли рахунок у протистоянні та перервали 17-матчеву переможну серію «Філадельфії». Наступний поєдинок команди проведуть 20 квітня в Маямі.