Новини

Міністерство освіти запроваджує нову шкільну реформу


Уже з наступного навчального року українські школи знову відчують зміни. Нова реформа, що об’єднає природничі науки, запрацює вже з 1 вересня. Такі предмети як фізика, хімія, біологія та географія об’єднаються в одну дисципліну.
Вчителі не розуміють, хто має бути тим вчителем, який має знати усі 4 предмети. Окрім того, фахівці кажуть – щороку приблизно 24 % школярів не можуть здати ЗНО з природничих дисциплін. Тож педагоги бідкаються – через нову реформу Україна може втратити потенційних фахівців інженерної спеціальності.
Об’єднання предметів хоч і зменшить навантаження школярів та все ж не допоможе у майбутньому. Адже сьогодні учні 8мих-9тих класах ще не можуть визначитися з майбутньою професією.
Наступного року Михайло почне вчитися на програміста. Для цього йому потрібні математика і фізика. Хлопець хвилюється, що йому замало буде тих знань з об’єднаних дисциплін та все ж погоджується – так буде вчитись легше.
Юля учениця 8-ого класу, дівчина вже визначилась – хоче бути медиком. Тож тепер переймається чи вистачить шкільних знань для здачі вступних іспитів.
У Міністерстві освіти і науки запевняють – хвилюватись не варто. Адже нововведення торкнуться лише тих, хто навчається на гуманітарному напрямку і не збирається здавати з природничих дисциплін ЗНО. Усі, хто вирішив стати медиком, економістом чи програмістом будуть й надалі навчатись за стандартною освітньої програмою.
Тож вивчати новий предмет за бажанням учні українських шкіл зможуть вже з 1-ого вересня 2019 року.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ