Новини

«Сан-Хосе» завдає нищівної поразки «Анагайму»

«Сан-Хосе Шаркс» не залишив шансів «Анагайм Дакс» у третьому матчі чвертьфінальної серії Західної конференції. Після двох перемог на виїзді «акули» розгромили суперників на своєму льоду — 8:1. Лоґан Кутюр вивів господарів уперед на четвертій хвилині. «Анагайм» зумів зрівняти рахунок, забивши через 10 хвилин зусиллями Рікарда Ракелля.  Другий період став абсолютно провальним для гостей. Уже на старті Йоонас Донской і Маркус Сьоренсен забезпечили «Сан-Хосе» впевнену перевагу.

«Дакс» вирівняли гру під екватор 20-хвилинки, але не так і не змогли протистояти нападу «акул». Ерік Фер закинув четверту шайбу господарів, а за три хвилини Томаш Ґертл відправив команди на перерву за рахунку 5:1. У третьому періоді «Сан-Хосе» не зупинився і забив ушосте. Гол до свого активу записав Джо Павєлскі. Трохи згодом розписався у воротах «Дакс» Евандер Кейн, а фінальну крапку поставив Тімо Маєр. У такий спосіб «Сан-Хосе» лідирує в серії з рахунком 3:0. Отямитися після нищівного удару та спробувати змінити становище «Анагайм» зможе 19-го квітня.