Новини

Сербія здобуває непросту перемогу над Польщею

Жіноча волейбольна збірна Сербії здобула четверту перемогу в Лізі націй. У Макао Сербія перемогла європейських опоненток із Польщі в чотирьох сетах.  Розпочали матч чинні чемпіонки Європи невдало — першу партію вони програли з рахунком 20:25. У другому та третьому сетах розгорнулася напружена боротьба, що закінчилася на користь сербок: 27:25, 26:24. Вийшовши вперед, сербська команда заробила моральну перевагу, яка втілилась у розгромний рахунок у четвертій партії — 25:15.

Найкращою у складі переможниць стала догравальниця Бранкіца Михайлович із 17-ма балами в активі. Ще 15 очок заробила діагональна Анна Бєліца. Лідерка збірної Сербії Тіяна Бошкович відіграла лише в двох сетах, вийшовши на заміну, і набрала 2 пункти в трьох атаках. У полячок найрезультативнішою стала догравальниця Малвіна Смажек, яка набрала 18 пунктів. На рахунку Агнешки Каколевської 15 очок. Після п’яти турів Сербія посідає 2 місце, відстаючи лише від команди США. Збірна Польщі зазнала третьої поразки й розташовується на 11-й позиції.