Новини

«Шахтар» розбив «Верес» в 1/4 кубка

Донецький «Шахтар» не залишив шансів рівненському «Вересу» у чвертьфінальному матчі Кубка України. З огляду на положення команд у турнірній таблиці, цей поєдинок вважався центральним.Початок розгрому поклав гол Факундо Феррейри на 7-й хвилині. Відзначимо неймовірний пас у розріз від Фреда, після чого нападнику залишалося тільки переграти голкіпера. Наприкінці першого тайму «гірники» заробили право на штрафний. Свій шанс успішно реалізував Бернард. На 63-й хвилині донеччани непогано вийшли в атаку 3 в 3. Марлос м’ячем не поділився, а самотужки пробив з лінії штрафного майданчиу, забивши третій гол у зустрічі. Через 20 хвилин удар Ісмаїлі перед собою відбив Богдан Когут, а на добиванні першим встиг Густаво Бланко-Лещук. У підсумку, 4:0. «Шахтар» прогнозовано виходить до півфіналу.