Новини

Суд з приводу кримінальної справи Ярослава Добрянського перенесли


Ще 4 серпня Ярославу Добрянському, депутату Київської обласної ради, вручили підозру. Сьогодні він знову оббиває пороги обласної прокуратури.
Та прийшовши сюди в черговий раз, на бодай якесь прояснення чоловік не сподівається. Дану справу називає політичним замовленням.
За його словами, після того, як 4 серпня його повісткою викликали в прокуратуру Київської області та вручили підозру правоохоронці проявили активність тільки вчора. Тоді невідомі особи під стінами прокуратури, вочевидь в надії на арешт Добрянського, і зібрали сумнівний мітинг.
Його учасники називають себе активістами. Ви могли бачити їх обличчя чи не на кожному сумнівному мітингу у столиці. Та з клопотанням щодо кримінального провадження обвинувачі не поспішають, ймовірно, через відсутність доказової бази, переконаний пан Добрянський. Прокуратура нараховує збитки нанесені державі досить дивно. Основні слова: «орієнтовна», «припускають», «не зобов’язані!». А головне «…посилання на ймовірні висновки є помилкою…».
Сьогодні ж, вкотре прийшовши на запрошення слідчого прокуратури Київської області Валентини Федіної, потрапити на зустріч або бодай у стіни прокуратури не вдалося. Чому так затягують сама пані Валентина так і не пояснила.
Не захотів реєструвати прихід Добрянського та його адвоката у конкретний час і чоловік на пропускному пункті.
Ось так під палючим сонцем у суботу чоловіки чекали казна-чого більше двох годин. Судове засідання все-таки відбулося, але з певних причин розгляд запобіжного заходу перенесли на вівторок.
Нагадаємо, глава фракції «Наш Край» в Київоблраді Ярослав Добрянський отримав повторну повістку в прокуратуру Київської області. Силовики ставлять йому порушення земельного законодавства на посаді глави Києво-Святошинської РДА в 2009-2010 році. Добрянський підозрює, що обласні правоохоронці шляхом тиску на депутатів виконують політичне «замовлення» щодо зміни керівництва Київської обласної ради.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ