Новини

«Тампа-Бей» продовжує боротись за фінал Кубка Стенлі

«Тампа-Бей Лайтнінґ» відіграла одну перемогу в «Вашингтон Кепіталз» у фіналі Східної конференції. Після двох домашніх поразок, «блискавки» впевнено виграли на виїзді — 4:2. «Тампа» скористалася більшістю, відкривши рахунок на 14-й хвилині зусиллями Стівена Стемкоса. Другий період розпочався з ще одного видалення гравця «Вашингтона» — цього разу сів на лаву для штрафників Ларс Еллер. Це дорого коштувало «Кепіталз». Нікіта Кучеров подвоїв перевагу «блискавок», а за півтори хвилини Віктор Гедман довів рахунок до розгрому.

Шайба Брета Конноллі на екваторі гри надала шанси господарям на порятунок. Однак тривали вони 5 хвилин. Вдала атака «Тампи» закінчилась взяттям воріт «столичних» у виконанні Брейдена Пойнта. Лише шостий гравець допоміг «Вашингтону» забити вдруге. Гол на рахунку Євгенія Кузнєцова. У такий спосіб «Тампа» скоротила відрив у фінальній серії — 2:1. Наступний матч команди зіграють 18-го травня.