Новини

Учні загальноосвітньої школи зібрали 18 тисяч гривень на нове обладнання для львівського «ОХМАДИТу»


Думали збирати на лампу фототерапії, а вдалося виручити на пульсоксиметр. До дитячої реанімації львівського «ОХМАТДИТу» привозять немовлят з різних куточків Львівщини. Та аби безпечно транспортувати новонародженого лікарям потрібно постійно слідкувати за життєвими показниками малюка. Тож за допомогою нового пульсоксиметра лікарі можуть не лише діагностувати стан малюка, а й вчасно допомогти.
Кошти на новий апарат зібрали учні звичайної львівської школи №84. Після екскурсії до дитячої реанімації школярі були розчулені побаченим. Ще зовсім крихітні люди, які тільки-но прийшли у цей світ, понад усе потребували допомоги. Тоді й виникла ідея зібрати кошти для на необхідні «ОХМАДИТу» медприлади.
При школі вже понад два роки діє гурток фотографів-аматорів. Ці творчі діти на чолі із керівником гуртка створили проект календаря, у якому розмістили свої найкращі роботи. Саме з продажу цих календарів й виручили кошти, які передали дитячій реанімації львівської лікарні.
Батьки учнів профінансували друк тридцяти екземплярів фотокалендаря, аби підтримати благодіяння своїх дітей. Школярі ж робили це не для того, щоб отримати подяку. Тому переконані: добро повернеться до них сторицею.
Напередодні волонтер із Австрії Хельга Мозер також передала на потреби «ОХМАТДИТу» 500 євро. Та цих грошей було замало, аби придбати якісний апарат. А доклавши цю суму до благодійного внеску школярів, таки вдалося придбати новий пульсоксиметр.
А щоб ніколи не забути цей сердечний вчинок, на дереві подяки у львівському «ОХМАТДИТі» з’явився маленький листочок найменований на честь учнів 84-ої школи.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ