Новини

Україна на шляху до модернізації доріг


В Україні 97% усіх автомобільних доріг потребують капітального ремонту. На оновлення сорок однієї тисячі квадратних кілометрів асфальтного покриття необхідно не менше ста мільярдів гривень.
Експерти наголошують, що поточні ремонти взагалі мають бути ліквідовані як явище – на них витрачається багато грошей, а гарантія експлуатації – лише 5 років. Замість тимчасових латок українські дороги потребують повного оновлення.
Урядовці розробили концепцію на 2018-2022-ий роки з покращення якості доріг. Серед очевидних обіцянок – завершити всі активні будівництва та ремонтні роботи. Ключовим у модернізації доріг має бути перехід на асфальтобетонні чи цементнобетонні матеріали.
Головна проблема доріг в Україні: не якісні ремонтні роботи та монополізація будівельного ринку. Багато країн відмовилися від ямкового ремонту, а в нас він існує та користується попитом. Через перенавантаження доріг їхній термін експлуатації з 16 років скорочується до одного.
Ще не затверджений проект держбюджету передбачає на наступний рік 44 мільярдів гривень на ремонт доріг. Та експерти запевняють: якщо не позбутися монополії, виділяти кошти на дороги марно.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ