Новини

Україна стала другою в медальному заліку на Паралімпіаді


Черговий змагальний день на Паралімпіаді в корейському Пхьончхані приніс Україні чимало нагород. У шести гонках з біатлону українські паралімпійці вибороли шість медалей, серед них два «золота». Чемпіоном Паралімпіади в гонці на 12,5 км (сидячи) став Тарас Радь, який ідеально пройшов усі вогневі рубежі та виграв у переслідувачів більше хвилини. У жіночій збірній перемогу здобула Оксана Шишкова, якій не було рівних у гонці на 10 км (з порушенням зору). Оксана більше двох хвилин виграла у найближчої переслідувачки.

До останнього претендував на перемогу в своїй гонці Олександр Казик, який усю дистанцію йшов лідером, але два промахи на останніх рубежах і не найвища швидкість дозволили білорусу Юрію Голубу завоювати «золото», а наш спортсмен отримав срібну нагороду. Третім став українець Юрій Уткін, який на 0,4 секунди випередив свого співвітчизника Віталія Лук’яненка. Чергову медаль Паралімпіади виборов Ігор Рептюх, який до своєї золотої медалі додав «срібло». А Людмила Ляшенко поповнила скарбничку збірної України «бронзою».

Після чотирьох днів українська команда має загалом 15 нагород. Серед них 6 бронзових, 4 срібних і 5 — найвищого ґатунку. У загальному заліку Україна посідає друге місце. Попереду лише США із шістьма золотими медалями.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ