Новини

«Вашингтон» в овертаймі подужав «Вінніпеґ»

У черговому матчі Національної хокейної ліги «Вашингтон Кепіталз» вирвав перемогу в «Вінніпеґ Джетс». Основний час зустрічі закінчився нічиєю, а в овертаймі сильнішими були господарі — 3:2.  Відкрив рахунок на п’ятій хвилині Олександр Овечкін, але менш ніж за хвилину Ніколай Елерс його зрівняв. Наступну вдалу спробу вийти вперед використав той самий Овечкін на старті другого періоду. Але «Вашингтон» не втримав перевагу: на 46-й хвилині Патрік Лайне відновив рівновагу.

Вирішальною в овертаймі виявилася шайба Євгенія Кузнєцова. Столична команда здобула другу перемогу поспіль, захистивши четверте місце Східної конференції. Натомість «Вінніпеґ» поступився вдруге, змістившись на третю позицію в таблиці Заходу.