Новини

Вечір єдиноборств у Києві зібрав 30 бійців з трьох областей України

Виходячи в октагон потрібно мати не тільки сталеві м’язи. Без сильного духу у восьмикутнику немає чого робити. Чотирнадцятирічний Олександр про це добре знає і вже робить перші успіхи в цьому спорті. Вечір єдиноборств у Києві зібрав 30 бійців з Київської, Житомирської та Харківської областей. У чотирьох вагових категоріях вони виборювали право боксувати на кубку чемпіонів Європи з еліт-файту, який відбудеться у Києві 5 травня. Змагання у версії IFEF-PRO проводяться у двох розділах: вільний контакт-1 та вільний контакт-2. Перший за своїми правилами схожий на європейський тайський бокс. Другий більш розширений, чимось нагадує панкратіон, тільки без добивання суперника. Поєдинки проходять за олімпійською системою, з вибуванням спортсмена після програшу. У 2 раундах по 2 хвилини бійці віддають все, щоби вийти до фіналу й стати переможцем еліт-файту. Спортсмени, які перемогли у своїх категоріях, отримали кубки, дипломи та грошові премії.