Новини

«Вегас» за крок до півфіналу Західної конференції

«Вегас Ґолден Найтс» утретє виявився сильнішим за «Лос-Анджелес Кінґз» у чвертьфінальній серії плей-оф Національної хокейної ліги. Після двох домашніх перемог «лицарі» перемогли і в гостьовій зустрічі — 3:2.  Першими відзначилися господарі в першому періоді. Автором шайби став нападник Алекс Іафалло. Рахунок тримався до завершальної 20-хвилинки, поки Коді Ікін не зрівняв рахунок.

Гол надихнув «Вегас», і команда за 21 секунду організувала дві результативні атаки. Спершу вивів уперед гостей Джеймс Ніл, а подвоїв перевагу Вільям Карлссон, замкнувши передачу Райллі Сміта. Часу в «королей» на відіграш майже не залишилось, проте одну шайбу вони відквитали. Анже Копітар вдало підставив ключку під простріл Оскара Фантенберґа.  У такий спосіб «Вегас» повів у серії 3:0, що ускладнило завдання для «Лос-Анджелеса». «Лицарі» ж — на відстані однієї перемоги до півфіналу.