Новини

Верховна Рада України розширила список родичів першого ступеня

Спадкоємцям гарні новини. Родичів, яких не зобов’язуватимуть сплачувати податок стане ще більше. Верховна Рада України довго вагалася над тим, аби розширити список близьких померлої особи.

Та от наразі ті хто був не надто близьким померлому все ж повинні сплатити податок до державної скарбнички. Розмір виплат залежить від близькості рідства. Приміром, дуже далекі родичі, або знайомі, яким заповіли певне майно на території нашої держави отримали його від людини, яка не була в країні понад півроку тоді спадоємці мусять сплатити 18% податку та 1,5% військового збору. Наближені родичі ж сплачують значно менше. А от якщо ж податок не сплатили, тоді ще потрібно й задеклапрувати отримане майно. І за протермінувння, або ж повну відмову реєструвати успадковане доведеться сплатити штраф – 25% від податку.

Та от юристи наголошують, сама процедура отримання спадщини не лише складна, але й довготривала, оскільки потрібно подати чималу кількість документів. За минулий рік на Львівщині 1000 людей не задекларували успадковане майно, з них 80% вже сплатили штраф.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ