Паралелі

Олександра Решмеділова про ефективність роботи уряду


Сьогодні у Паралелях: Олександра Решмeділова – політолог, головний аналітик МІА ЦРУ, кандидат філософських наук

14 квітня 2016 року Верховна Рада України призначила прем’єр-міністром нашої держави Володимира Гройсмана, який замінив тодішній уряд Арсенія Яценюка. Нагадаємо, кандидатуру новообраного підтримали 257 народних депутатів. Більше того, Володимир Гройсмана був висуванцем від президентської фракції Блоку Петра Порошенко, тобто довіреною особою президента.
 
Слід зазначити, що уряду Володимира Гройсмана дісталося вирішувати проблеми уряду, діяльністю якого народ був в карай не вдоволений.  В результаті, Володимир Гройсман на посаді прем’єр-міністра виконав 24 відсотки обіцянок, але більшість з них знаходяться в процесі виконання, враховуючи інфляцію та ганебний стан економіки.
 
До головних досягнень уряду слід віднести підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень, проведення реформи децентралізації, введення електронного декларування та фінансування сектора національної безпеки та оборони на рівні не менше 5 відсотків ВВП.
 
На прес-конференції за підсумками річної роботи уряду, Володимир Гройсман зазначив, що уряд зробив все можливе для вирішення найголовнішої проблеми – корупції в Україні, що підтверджує створення Національного антикорупціного бюро України, Національне агенство з питань запобігання корупції, Спеціальна антикорупційна прокуратура. Але створити — створили, а чи будуть ці органи працювати належним чином?
 

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ