Паралелі

Роман Мідний про головні тенденції на сезон весна-літо 2017


Сьогодні у Паралелях: Роман Мідний- лайфстал-менеджер, тренер по стилю,стиліст

Українська індустрія моди? Ще десять років тому за кордоном це питання було не зрозумілим для іноземної спільноти. Але з плином часу та завдяки впливу індустріалізації та медіа простору українська мода вийшла на міжнародний рівень. Зараз українські дизайнери представляюсь свої колекцiï на мiжнародних подiумах, заявляючи усьому свiту, що у нас вистачає талантів у модній індустрії. Деякі з українських дизайнерів навіть від’їжджають за кордон, але в цьому випадку ми втрачаємо вітчизняні таланти, які змогли б розвивати модну індустрію нашої депжави. Звісно, українська мода залежить від курсу доллару та євро, адже більшість дизайнерів закуповують тканинни за кордоном, що призводить до збільшення цін на товари українського виробника.
 
Слід зазначити, що в Україні кожних пів року проходить Українська Неділя Моди, в якій беруть участь нові дизайнери, які відрізняються своєю креативністю та індивідуальністю. Також в Україні стартувала Міжнародна неділя моди для молодих дизайнерів, які тільки починають свій шлях у модній індустріїї та мають можливість в такий спосіб заявити про себе.
 
Не можна не згадати, про те, що багато українських брендів вже продаються за кордоном та користуються неабиякою популярністю, що служить великим плюсом для заробітку вітчизняних модельєрів, та допомагає їм швидше повертати вкладені кошти та випускати більш якісні колекції.Тож, будемо вірити, що розвиток української індустріїї моди буде тільки набирати обертів, захоплюючі світові ринки
 

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ