Точка погляду

Точка погляду – Щастя у всьому


Щастя – річ дуже суб`єктивна. Поки кожен думає над критеріями щастя для себе, науковці запевняють, що щасливі люди живуть довше. Тож чим старшими  ми  стаємо тим щасливішими маємо бути  

Більше половини українців запевняють , що щасливі. І лише біля 15 відсотків почуваються нещасними . Але за три роки, саме стільки в Україні триває так звана антитерористична операція  стає все більше українців , які зневірилися чи просто втомилися від ситуації у  країні. Це і не дивно , адже війна просто  « з`їдає» гармонію українців своєю руйнівною хвилею.
 
Як виявляється для українського народу важлива не кількість зелених банкнот у гаманці, а статус у суспільстві. Нам подобається , коли нами захоплюються, кар`єра злітає із шаленною швидкістю, колеги заздрять професіоналізму, а вдома чекає згуртована та всерозуміюча родина. І такі у кого гармонія пов`язує між собою всі аспекти життя серед нас – існують.  Щастя це не тільки інструкція для хорошого настрою чи вдалого робочого дня, за рахунок позитиву люди живуть довше . І для того щоб не сходити зі стежини балансу, необхідно ставити перед собою реально досяжні цілі і навчитися визначати спосіб у який Ваші мрії втіляться у життя. Усмішка, як чудодійна таблетка від хвороб. Навіть якщо людина усміхається на самоті і на перший погляд без причин, м`язи все одно подають сигнали у мозок і згодом настрій покращується без видимих на те причин. 
Підняти рівень щастя насправді можуть елементарні речі чи справи, якими ми звикли займатися щодня. Кава, яку багато хто звик смакувати зранку, вносить у наше життя частинку щастя. Адже  кофеїн в розумних дозах не тільки підвищує уважність, він також може поліпшувати настрій. Дослідження доводять, що існує зв`язок між розумними дозами споживання кофеїну, який знижує ризик депресії і навіть суїциду.  Науковці запевняють, що і любителям чаю пощастило, адже його вплив також робить думки у наших головах оптимістичнішими. Ситуація із прослуховуванням музики є неординарною. Сумні композиції, як не дивно – піднімають оптимізм і заспокоють людей. Кожна людина для себе обирає показники щастя, але всі ми прагнемо гармонії, балансу, відчуття внутрішнього задоволення, а власне проживання намагаємося доповнювати радісними моментами та осмисленістю.  
 
Щастя – це компонент який впливає ще й на наше здоров`я. У ситуації, коли погані думки « наступають» необхідно скористатися правилом « Допоможи собі сам» . Менше звертайте уваги і думайте про неприємні дрібниці, більше часу проводьте із тими кого любите. На вихідних варто змінювати  картинку. Подорожуйте, спілкуйтеся із друзями, радійте маленьким досягненням.  Добрі справи запорука успіху, допомагайте іншим, адже будь – який хороший зроблений вчинок  від щирого серця – допомагає нам відчувати себе потрібними у цьому світі, від цього ми стаємо щасливішими.
 
Саму ідею святкувати Міжнарожний день щастя запропонували в маленькому Королівстві Бутан, жителі саме цієї держави визнані лідерами за показником щастя, тобто за коефіцієнтом Валового Національного щастя, за яким і вимірюється добробут громадян.  А день для святкування обирали також із усіма розрахунками. Саме 20 березня настає весняне рівнодення , день дорівнює ночі, так як і люди рівні у своєму прагненні бути щасливими. Акцент робиться не на матеріальних багатствах , а на духовні цінності. У свою чергу, Організація Об`єднаних націй  закликає всі держави світу зробити максимум для того, аби життя кожної людини і країни вцілому стало стабільнішим та збалансованішим. 
Людство зі своїми пріоритетами, забаганками і навіть  принциповістю у першу чергу мріє бути щасливим. Міжнародний день щастя це ще одна нагода замислитись наскільки гармонія у всьому важлива. Тож намагаймося  для свого щастя  правильно розставити життєві пріоритети. 

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ