Точка погляду

Точка погляду – Євробачення


Євробачення 2017 і скандал навколо нього . Чи знали у Російській Федерації, що на пісенний конкурс до України відправляють порушницю вітчизняних законів?!  І як співатиме Юлія Самойлова, якщо навіть трансляція її  виступу українськими телеканалами прирівнюється до порушення законодавства

Організаційний комітет пісенного конкурсу « Євробачення» допускає, що сама Російська Федерація не зацікавлена в участі Юлії Самойлової у даному конкурсі. Принаймні такої думки голова оргкомітету Франк- Дутер Фрайлінг. Із його слів ще до ухвалення Службою безпеки України заборони на в`їзд російської конкурсантки, на відміну від інших країн – Росія не забронювала місця для проживання. 
Організатори пісенного конкурсу готові захистити право РФ на участь у конкурсі, адже із самого початку позиція була такою, що всі виконавці, які пройшли відбір у своїх країнах, все ж змогли взяти участь у « Євробаченні 2017». Тож якщо рішення української влади буде незмінним і представницю Росії все ж не пропустять на вітчизняні терени, то оргкомітет « Євробачення» прикладе максимум зусиль для того, аби Росія все – таки змогла виступити. Окрім того наразі офіційного повідомлення про заборону Україна не надіслала. У який саме спосіб виступатиме Самойлова поки не вирішили, чекатимуть остаточного ухвалення про заборону. Після чого і обговорюватимуться можливі варіанти участі Сомойлової у конкурсі. 
 
<
Служба безпеки України оголосила Юлію Самойлову персоною «нон-грата» на три роки через її  поїздки до тимчасово окупованого Росією українського Криму.  Такі дані з`явилися у ході перевірки  і свідчать про порушення законів України  конкурсанткою із Російської Федерації.  Кремль у свою чергу наголосив, що у випадку остаточної заборони на в`їзд для Сомойлової – заміна виконавця не передбачена.  У своїх гастролях по окупованому Криму Самойлова нічого поганого не вбачає. Каже по- перше не знала, що порушує закон України, а по- друге дивується , що її виступ у Керчі взагалі когось зачепив, адже це був типовий концерт.  Такий самий виступ, як і в інших містах. Окрім того дівчина запевняє, що концерт  в Криму не організовували російські канали, принаймні жодних «логотипів»  вона не бачила. А от нардеп і радник міністра внутрішніх справ Антон Гаращенко вважає, що українська сторона має пропустити представницю Росії  до нашої країни і притягнути її до відповідальності через виступи в Криму.  
Фінал 62 пісенного конкурсу  « Євробачення»  пройде  у Києві 13 травня. Очевидно, що цього року увага приділятиметься не тільки організації конкурсу і творчості учасників. Великий інтерес залишається і до того , чим закінчиться історія з порушницею українських законів і водночас конкурсанткою, яка Росію представляє.  Важливий момент- Юлію Самойлову представляти Росію на Євробаченні обрали в закритому режимі, а не на відкритому конкурсі і практично в останній день.

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ