Точка погляду

Точка погляду – Оформлення шлюбу за добу


Для того , аби швидко оформити шлюб їхати до Лас – Вегаса не потрібно. Побратися за добу можна і в Україні, отримавши при цьому свідоцтво про шлюб. Скільки коштує весілля на швидку руку і головне як люди ставляться до послуги « Експрес – шлюб»

«Експрес – шлюб» – швидко, зручно, без паперової тяганини та місяця очікувань. Молодята України з липня 2016 року можуть скористатися даною послугою. За цей час біля 7 тисяч пар встигли оформили свої стосунки офіційно. Спочатку послугу одруження за добу запустили , як пілотний проект, згодом побратися за такою процедурою стало можливим не тільки у прифронтових містах.  Адже уряд поширив спрощену реєстрацію по всій Україні.  А у Міністерстві юстиції повідомляють, що у такий спосіб послуга стане ще ближчою для українців, особливо у кого часу обмаль чи для тих хто чекати не любить.
 
Відповідно до звичайної процедури від моменту подачі заяви до реєстрації сімейних стосунків має пройти щонайменше 30 днів.  Є правила і для тих хто планує зареєстровувати « експрес – шлюби». У першу чергу  необхідно створити окреме підприємство і відповідати вимогам, які затвердив уряд.  Тобто повинна бути юридична особа публічного права  у якої у  наявності є місце для проведення урочистостей. Офіційно вартість шлюбу за 24 години із святковою церемонією та додатковими послугами може сягати 6-9 тисяч гривень.  А без пишного святкування, всього 85 копійок. 
Втім , якщо Вашою другою половинкою виявився громадянин не України. Швидко офіційно зареєструвати стосунки , а саме за 24 години не вийде. Процедура виглядає трохи складніше. Вітчизняна міграційна служба іноземців перевіряє ретельно і відповідь отримує протягом трьох робочих днів.  Розрахований проект і на туристів. Особливо у Києві, Львові та Одесі . І сервіс оформлення шлюбів саме у такому форматі набирає все більшої популярності.  Автори системи у свою чергу мають надію, що рішення швидко  одружитися буде носити у собі нагальну потребу без паперовою метушні і добре обдуманий крок.  До того ж в Україні розлучитися також можна більш швидко. Якщо у пари наприклад немає непорозумінь із майном чи малолітніх дітей. 
Закохані, які вирішили скористатися послугою « Експрес- одруження» мають звернутися до організаторів свята. Перелік тих хто має право на проведення таких церемоній розміщений на сайті Міністерства юстиції та обласних управлінь юстиції. Саме місцеві ради чи адміністрації і виступають у ролі організаторів. Із якими окрім обговорення місця та  часу укладення шлюбу необхідно буде підписати договір. І за бажанням обговорити додаткові послуги, наприклад такі як святкова церемонія. Свідоцтво про  шлюб видається відразу. При цьому ніякого штампу у паспорті – не буде. Зазначу як при одруженні , так і при розлученні.  Штамп заміняють два свідоцтва, які видаються кожному персонально, а не як раніше одне на двох.  
Послуга експрес- шлюб функціонує вже у 18 українських містах.  За хвилин 10 молодята встигають поставити підписи, обмінятися обручками і сфотографуватися на згадку.  Економія часу – ось основна перевага.  Яким буде Ваше весілля, за 24 години чи із підготовкою протягом року, вибір за кожним. Головне після одруження стати більш щасливішим, ніж до нього. 

Залишити відповідь

Вподобати Правда ТУТ