Новини

10 тисяч тайванців вийшли на акцію за незалежність


У Тайвані понад 10 тисяч місцевих мешканців вийшли на акцію за незалежність Демонстранти вимагають провести референдум, щоб острів міг офіційно проголосити незалежність від Китайської Народної Республіки. Це одна з наймасштабніших демонстрацій на Тайвані цього року. Її ініціювала організація, очільником кої є керівник місцевого телеканалу Formosa Television спільно з колишніми президентами Тайваню.

Активісти планують домогтися проведення референдуму про незалежність у квітні 2019, зміни назви острова з Китайської Республіки на Тайвань та членства в ООН. Демонстранти зібралися біля головного офісу президентки частково визнаної Китайської Республіки Цай Інвень, де також розташоване головне управління Демократичної прогресивної партії. Активісти прийшли з плакатами «Більше «ні» залякуванню, більше «ні» анексії».

Референдум за незалежність Тайваню попередньо заплановано на 6 квітня 2019 року. За його проведення виступили колишні президенти острівної республіки. Однак китайське законодавство забороняє проводити референдум.  

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ